Arhive kategorija: Vijesti

1. Regionalni turnir !

IMG-20220926-WA0000

Nakon dvije godine ne igranja, ponovo je krenulo natjecanje na nivou Regije Srednja Hrvatska. Domaćin prvog turnira bio je HSTK Velika Gorica a turnir je odigran u Gradskoj dvorani u Velikoj Gorici u nedjelju 25.09.2022. godine. Na turniru je nastupilo dvadesetak naših igračica I igrača. Postolja su izborili: mjesto: Jure Iviš u kategoriji mlađih juniora, Mara Markovanović u kategoriji kadetkinja i kategoriji mlađih juniorki te Luka Crnoja u kategoriji najmlađih kadeta. mjesto: Lana Bebek u kategoriji mlađih juniorki kadetkinja,

•

Nikad lošiji start u stolnoteniskim ligama!

20220925_122227

Proteklog vikenda, 24. i 25.09.2022. godine odigrano je prvo kolo u stolnoteniskim ligama. HEP stolnoteniska Superliga započela je s dva uvjerljiva poraza na domaćem terenu. U subotu bodove je odnijela ekipa iz Požege pobjedivši rezultatom 3:0, prepustivši Dugoselcima samo jedan set u cijelom susretu. U nedjelju ponovo dominacija gostiju, ovog puta iz Osijeka, ekipa STK Vodovod prepustila je domaćoj ekipi samo tri seta. Znali smo da će ova sezona najvjerojatnije dovesti do ispadanja iz najvišeg ranga pošto je kompletan

WhatsApp Image 2022-09-13 at 21.58.24

Subotu i nedjelju 10. i 11.9.2022 godine odigran je Barba Tomo Amižić u Zadru. Na turniru u Zadru nastupilo je 10 naših natjecatelja. Najuspješniji je bio Luka Crnoja koji je u kategoriji klinaca osvojio prvo mjesto pobjedivši klupskog kolegu Karla Perića rezultatom 3:2. Drugog dana Luka je također ušao u osminu finala najmlađih kadeta, dok Karlo Perić drugog dana ispada u natjecanju po skupinama.U kategoriji mlađih kadeta i kadetkinja nastupili su Belić Lovro,Crnoja Noa,Biočić Helena i Kruljac Tena. Crnoja Noa

WhatsApp Image 2022-08-28 at 21.40.32

Proteklog vikenda u Dugom Selu igralo se Prvo otvoreno prvenstvo TIS-a, kojim je službeno otvorena nova stolnoteniska sezona. Sudjelovalo je 198 stolnotenisača i stolnotenisačica koji su se natjecali u šest konkurencija. U kategoriji klinci pojedinačno imali smo Dugoselsko finale Perić Karlo bio je sa 3:1 (-10,9,7,4) bolji od klupskog kolege Crnoje Luke. U kategoriji kadeti pojedinačno Šargač Benjamin zaustavljen je u četvrtfinalu, bolji od Benjamina bio je predstavnik GSTK Zagreb Poljak Oliver sa 3:1 (-10,5,8,5). U kategoriji kadetkinje pojedinačno Markovanović

•

Luka Martinek proglašen najboljim sportašem Dugog Sela !

Luka editirano

U srijedu, 25.svibnja na terenima Sportskog centra Dugo Selo održana je svečanost proglašenja najboljih u sportu Grada Dugog Sela za 2021. godinu.Veliko priznanje za rad u protekloj godini dobio je stolnoteniski športski klub Dugo Selo. Šesti put uzastopno za najboljeg sportaša grada Dugog Sela izabran je Luka Martinek. Za sportske nade proglašeni su Mara Markovanović i Karlo Zorić. Najbolja sportašica u godištu 2008. i 2009. je Lana Bebek, dok je najbolji sportaš u godištu 2010. i mlađi Noa Crnoja. Dugoselčani su

•

Kadetkinje S.T.Š.K.”Dugo Selo” viceprvakinje Hrvatske!

IMG-20220513-WA0003

Od petka do nedjelje (13. – 15.05.2022. godine) u Puli je odigrano ekipno i pojedinačno Prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje. Na ovom prvenstvu su nastupile dvije naše ekipe i šestero takmičara u pojedinačnoj konkurenciji. Petak je bio rezerviran za ekipna natjecanja. Ekipa kadetkinja u sastavu: Mara Markovanović, Mia Horvatiček i Lana Bebek zaustavljene su u finalu gdje su izgubile od ŽSTK Pula rezultatom 3:0 te tako osvojile 2. mjesto. Kadeti su nastupili u sastavu; Karlo Zorić, Andrej Papak i

•

Završeno natjecanje u stolnoteniskoj Superligi!

IMG-20220430-WA0011

Ovaj vikend odigrane su posljednje utakmice u stolnoteniskoj HEP Superligi u kojoj su Dugoselski stolnotenisači ponovili svoj najbolji plasman osvojivši na kraju 4. mjesto. Luka Martinek kojem je ovo bila posljednja sezona u Dugom Selu, karijeru će nastaviti nastupajući sljedeće sezone za ekipu STK Pula, igrač je s najboljim skorom u ligi. U petak su dečki gostovali u Požegi gdje su odigrali zbog Covida odgođenu utakmicu 7. kola i doživjeli poraz rezultatom 3:1. U subotu i nedjelju odigrane su

IMG-20220422-WA0001

Od petka do nedjelje, 22. – 24.04.2022. godine u Vrsaru je odigrano pojedinačno i ekipno Prvenstvo Hrvatske za mlađe junior, mlađe juniorke, najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje. Na ovom natjecanju nastupile su četiri naše ekipe i 12 takmičara u pojedinačnoj konkurenciji. U ekipnom dijelu natjecanja ekipa najmlađih kadeta u sastavu Noa Crnoja, Lovro Belić, Luka Crnoja i Fran Batarilo osvojila je 2. mjesto postavši tako viceprvaci Hrvatske. Ekipa mlađih juniora (Luka Zlatkov, Karlo Zorić, Jure Iviš i Andrej Papak) zauzela