Arhive kategorija: Vijesti

Mara Markovanović pobjednica Stubice!

WhatsApp Image 2023-01-25 at 08.48.31 (3)

21.-22.01.2023. Održan je 4. Memorijal Drago Čordaš u Donjoj Stubici, na turniru je nastupilo tristotinjak natjecatelja, od čega 12 Dugoselaca. Najbolji rezultat osvojila je Mara Markovanović osvojivši 1.mjesto u kategoriji Kadetkinje pojedinačno. U kategoriji Mlađe juniorke imali smo 2 mjesta na postolju, Mara Markovanović je osvojila 2.mjesto, a Lana Bebek 3. Mjesto. Najmlađi kadeti: Perić Karlo, Crnoja Luka 1/4. Mlađi kadeti: Batarilo Fran – grupa, Belić Lovro 1/16, Crnoja Noa 1/8 Mlađe kadetkinje: Kruljac Tena, Biočić Helena – grupa Kadeti:

WhatsApp Image 2023-01-25 at 08.48.31

14.-15.01.2023. Održan je 44. Memorijal Lovro Ratković u organizaciji HASTK Mladost Zagreb, nastupilo je 399 natjecatelja u 12 kategorija. Na turniru je nastupilo 13 naših natjecatelja. Najbolji rezultat je ostvario Luka Crnoja osvojivši 1. Mjesto u kategoriji klinci pobjedivši u Finalu suigrača iz  kluba Perić Karla. Mara Markovanović se okrunila sa tri 3. Mjesta na turniru u kategoriji Kadetkinje I kategoriji Mlađe juniorke. Klinci: Perić Karlo 2. mjesto , Crnoja Luka 1. mjesto 3:0 Najmlađi kadeti: Stamenković Patrik – grupa,

Kadetkinje ekipno osvojile Varaždin !!

WhatsApp Image 2022-11-16 at 10.26.51 (1)

Dana 04.- 06.11.2022. Odigran je 16. međunarodni Memorijal Mirko Abramović  u Varaždinu. Nastupilo je 15 naših natjecatelja u 8 kategorija. Najveći uspjeh postigle su Lana, Mara i Mia osvojivši 1. Mjesto ekipno u kategoriji kadetkinja. Mara je potvrdila da ima svoj vikend i uz pobjedu u ekipnom dodala još osvajanje turnira u kategoriji Kadetkinje pojedinačno I 3. Mjesto u kategoriji Mlađih Juniorki pojedinačno. U kategoriji Mlađi kadeti ekipno naši dečki Brus Jakov I Belić Lovro osvojili su 3. Mjesto. Svi

Odigran 23. Memorijal Matija Gregić !

WhatsApp Image 2022-11-16 at 10.27.18 (2)

Dana 16.- 17.10.2022. Odigran je 23. Memorijal Matija Gregić u Osijeku. Od naših igrača i igračica nastupili su : Perić Karlo, Crnoja Noa, Kruljac Tena, Biočić Helena, Brus Jakov, Belić Lovro, Batarilo Fran, Crnoja Noa, Bebek Lana, Horvatiček Mia, Markovanović Mara, Iviš Jure i Šargač Benjamin. Najbolji na turniru bili su Markovanović Mara i Šargač Benjamin osvojivši 3. Mjesto pojedinačno u kategoriji Kadetkinja i Kadeta.   Ostali rezultati turnira: Najmlađi kadeti: Perić Karlo, Crnoja Luka ispali u grupi Mlađe kadetkinje:

IMG-20220926-WA0000

Nakon dvije godine ne igranja, ponovo je krenulo natjecanje na nivou Regije Srednja Hrvatska. Domaćin prvog turnira bio je HSTK Velika Gorica a turnir je odigran u Gradskoj dvorani u Velikoj Gorici u nedjelju 25.09.2022. godine. Na turniru je nastupilo dvadesetak naših igračica I igrača. Postolja su izborili: mjesto: Jure Iviš u kategoriji mlađih juniora, Mara Markovanović u kategoriji kadetkinja i kategoriji mlađih juniorki te Luka Crnoja u kategoriji najmlađih kadeta. mjesto: Lana Bebek u kategoriji mlađih juniorki kadetkinja,

•

Nikad lošiji start u stolnoteniskim ligama!

20220925_122227

Proteklog vikenda, 24. i 25.09.2022. godine odigrano je prvo kolo u stolnoteniskim ligama. HEP stolnoteniska Superliga započela je s dva uvjerljiva poraza na domaćem terenu. U subotu bodove je odnijela ekipa iz Požege pobjedivši rezultatom 3:0, prepustivši Dugoselcima samo jedan set u cijelom susretu. U nedjelju ponovo dominacija gostiju, ovog puta iz Osijeka, ekipa STK Vodovod prepustila je domaćoj ekipi samo tri seta. Znali smo da će ova sezona najvjerojatnije dovesti do ispadanja iz najvišeg ranga pošto je kompletan

WhatsApp Image 2022-09-13 at 21.58.24

Subotu i nedjelju 10. i 11.9.2022 godine odigran je Barba Tomo Amižić u Zadru. Na turniru u Zadru nastupilo je 10 naših natjecatelja. Najuspješniji je bio Luka Crnoja koji je u kategoriji klinaca osvojio prvo mjesto pobjedivši klupskog kolegu Karla Perića rezultatom 3:2. Drugog dana Luka je također ušao u osminu finala najmlađih kadeta, dok Karlo Perić drugog dana ispada u natjecanju po skupinama.U kategoriji mlađih kadeta i kadetkinja nastupili su Belić Lovro,Crnoja Noa,Biočić Helena i Kruljac Tena. Crnoja Noa