Nikad lošiji start u stolnoteniskim ligama!

20220925_122227

Proteklog vikenda, 24. i 25.09.2022. godine odigrano je prvo kolo u stolnoteniskim ligama.

HEP stolnoteniska Superliga započela je s dva uvjerljiva poraza na domaćem terenu. U subotu bodove je odnijela ekipa iz Požege pobjedivši rezultatom 3:0, prepustivši Dugoselcima samo jedan set u cijelom susretu.

U nedjelju ponovo dominacija gostiju, ovog puta iz Osijeka, ekipa STK Vodovod prepustila je domaćoj ekipi samo tri seta. Znali smo da će ova sezona najvjerojatnije dovesti do ispadanja iz najvišeg ranga pošto je kompletan sastav iz prošle sezone napustio klub.

Ekipa je nastupila u sastavu: Luka Dragun, Layan Numann i Luka Lozušić.

Djevojke su u 1. Hrvatskoj ligi Zapad na domaćem terenu poražene od ekipe STK Sveta Nedelja rezultatom 4:0. Za ekipu su nastupile: Mara Markovanović, Lana Bebek i Mia Šćepanović.

Druga muška ekipa koja nastupa u 1. Hrvatskoj ligi zapad na gostovanju u Zagrebu kod ekipe STK Marathon poražena je također rezultatom 4:0. Nastupili su: Krunoslav Belić, Jeronim Matešić i Dražen Marić.

Na kraju u 2. Hrvatskoj ligi JUG, kadetska ekipa je poražena na svom terenu rezultatom 4:0. Bodove je odnijela ekipa STK Merix iz Zagreba. Za ekipu su nastupili: Jure Iviš, Benjamin Šargać i Noa Crnoja.