Održano prvo otvoreno prvenstvo TIS-a!

Proteklog vikenda u Dugom Selu igralo se Prvo otvoreno prvenstvo TIS-a, kojim je službeno otvorena nova stolnoteniska sezona. Sudjelovalo je 198 stolnotenisača i stolnotenisačica koji su se natjecali u šest konkurencija.

U kategoriji klinci pojedinačno imali smo Dugoselsko finale Perić Karlo bio je sa 3:1 (-10,9,7,4) bolji od klupskog kolege Crnoje Luke.

U kategoriji kadeti pojedinačno Šargač Benjamin zaustavljen je u četvrtfinalu, bolji od Benjamina bio je predstavnik GSTK Zagreb Poljak Oliver sa 3:1 (-10,5,8,5).

U kategoriji kadetkinje pojedinačno Markovanović Mara zauzela je treće mjesto izgubivši polufinale od Vukovac Elene iz Osijeka rezultatom 3:1 (5,10,-8,9). Horvatiček Mia zaustavljena je u osmini finala.

U kategoriji mlađih juniorki Markovanović Mara osvojila je drugo mjesto, bolja od Mare u finalu bila je Miškić Franka rezultatom 3:0 (8,9,7). Horvatiček Mia zaustavljena je u četvrtfinalu.