Prvi turnir početnika u S.T.Š.K.”Dugo Selo

U subotu 07.11.2015. godine odigran je prvi turnir početnika S.T.Š.K.”Dugo Selo”, igračica i igrača članova stolnoteniske škole našrg kluba koja je okupila učenice i učenike prvih razreda 2008. godišta i mlađih, Dugoselskih osnovnih škola. Stolnoteniska škola je s radom je zapoćela poćetkom rujna ove godine i ovo je bila prilika da polaznici pokažu što su da sada naučili. Bila je ovo prilika da se mali stolnotenisaći upoznaju sa sistemom pojedinačnih stolnoteniskih natjecanja. Isto tako da i roditelji vide na koji se naćin odvija stolnoteniski turnir.

Na kraju nimalo nevažan detalj, po prvi put športske nagrade i postolja za najuspješnije. Kod djevojčica 1. mjesto osvojila je Dobra Magdalena, drugo mjesto pripalo je Markovanović Mari a treće Lani Bebek.

Kod dječaka pobijedio je Luka Tepeš, drugo mjesto osvojio je Ravnjak Petar dok se trećim mjestom morao zadovoljiti Dolenec Bruno.