61. Zagiping

Od petka do nedjelje 16. – 18.05.2014. godine odigran je 61. Zagiping. Ove godine turnir je okuipo preko sedamsto igračica i igrača iz osamnaest zemalja. Na turniru je nastupilo sedamnaest takmičara iz našeg kluba.

U ekipnom dijelu natjecanja odlični rezultati naših ekipa. U juniorskoj konkurenciji naša ekipa u sastavu: Dominik Križan i Matej Murat osvojila je drugo mjesto izgubivši u finalu od ekipe iz Moskve rezultatom 3:0. U konkurenciji kadetkinja naša ekipa u sastavu Ana Murat i Leona Šantek također osvaja 2. mijesto. Kadetska ekipa: Luka i Mislav Martinek osvaja 3. mijesto.

U pojedinačnom dijelu natjecanja nastupilo je sedamnaest naših takmičara. Plasman u drugi dio natjecanja izborilo je devet igračica i igrača. Antonela Papak u najmlađoj kategoriji ispada u prvom kolu razigravanja. Mislav Martinek u kategoriji kadeta i Tomislav Nagy kod juniora ispadaju u osmini finala. Kadetkinja Ana Murat, kadet Luka Martinek i junior Matej Murat zaustavljeni su u četvrtfinalu turnira.

Ovim rezultatima članovi S.T.Š.K.”Dugo Selo” bili su među najuspješnijim Hrvatskim klubovima na turniru!

Podijeli
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •