Nastavak stolnoteniske Superlige nakon pauze od 3 mjeseca!

IMG-20210227-WA0001           U subotu 27.02.2021. godine Dugoselski stolnotenisači nastavili su s natjecanjem u stolnoteniskoj Superligi koje je prekinuto još krajem 11. mjeseca 2020. godine. Ekipa je gostovala u Splitu gdje je odigrala zaostalu utakmicu 4. kola stolnoteniske Superlige koja se trebala odigrati još 07.11.2020. godine no zbog izolacije domaćih igrača to nije bilo moguće.

Nastavak natjecanja nije baš sretno počeo za naše igrače, izgubili su rezultatom 3:2 nakon nekoliko propuštenih prilika da oni pobjede i bodove odnesu u Dugo Selo. U prvom susretu Mislav Martinek je s 3:0 svladao Edija Duplančić. Domaći su izjednačili nakon pobjede od 3:0 Josipa Mustapić nad Lukom Martinek. Luka je u prvom i drugom setu vodio 10:8 ali je na žalost sve to propustio. Potom je Vedran Bakać s 3:1 pobjedio Luku Zlatkova i doveo domaću ekipu u vodstvo od 2:1. Izjednačio je na 2:2 Luka Martinek koji je s 3:0 svladao Edija Duplančić. Na kraju u posljednjoj triler partiji Matej Murat je protiv Josipa Mustapića vodio s 2:1 i imao meč loptu u četvrtom setu, na žalost sve je propustio i izgubio s 3:2 za konačnu pobjedu domaće ekipe.

Odmah sljedećeg vikenda Dugoselski stolnotenisači gostuju u Požegi i Slavonskom Brodu gdje su na rasporedu utakmice 6. posljednjeg zaostalog jesenskog kola