Arhive kategorija: Vijesti

Luka Zlatkov brončani u Osijeku!

IMG-c72ff422698a6bfd1cfa3f367030f768-V

Sportska dvorana Gradski vrt u Osijeku 13. i 14.10.2018. godine ugostila je tristotinjak stolnotenisačica i stolnotenisača iz Mađarske, Srbije, Bosne i Hercegovine i Hrvatske.             Na turniru je nastupilo dvadesetak igračica i igrača članova našeg kluba. Najbolji plasman izborio je Luka Zlatkov koji je u kategoriji kadeta osvojio 3. mjesto. Dobar nastup pružili su Luka Dragun u seniorskoj konkurenciji kao i Petra Bulić kod juniorki te Mara Markovanović u kategoriji mlađih kadetkinja. Podijeli

•

Prvi otvoreni turnir Regije Srednja Hrvatska!

IMG_0181

U organizaciji STK Samobor u Gradskoj sportskoj dvorani u Samoboru odigran je u nedjelju 07.10.2018. godine prvi otvoreni turnir Regije Srednja Hrvatska. Na turniru je nastupilo dvadesetak naših mladih takmičara koji su izborili deset postolja. U kategoriji klinaca Noa Crnoja osvaja 3. mjesto. Kod klinceza Barbara Tepeš osvaja 1. mjesto a Anja Jeleč 3. mjesto. Luka Tepeš pobijedio je u kategoriji najmlađih kadeta dok je Patrik Paurević zauzeo 3. mjesto. Kod najmlađih kadetkinja Mara ,Markovanović osvaja 2. mjesto a Lana

dav

U subotu 06.10.2018. godine Dugoselski stolnotenisači su u 2. kolu HEP Superlige gostovali kod novaka u ligi ekipe STK Mladost i ostvarili uvjerljivu pobjedu od 4:0 bez  ijednog izgubljenog seta. Na početku susreta Luka Martinek je svladao Anušić Alena, potom Ivor Ban Knežević Ivana, onda Mislav Martinek Roberta Ramunščaka. Uvjerljiv je bio i par Martinek Luka-Ivor Ban protiv domaćeg para Anušić-Ramunščak. Prava drama odigravala se u Jastrebarskom gdje su Dugoselke u utakmici 1. kola 1. Hrvatske stolnoteniske lige Zapad

F8

Predstavnici Grada – zamjenici gradonačelnika Nenada Paniana, Jasminka Kokot Bambić i Nikola Tominac, primili su 3. listopada mlade dugoselske sportaše prenijevši im čestitke i od gradonačelnika N. Paniana, koje je zbog obveza bio spriječen u dolasku. Pročelnik za društvene djelatnosti Veljko Bertak predstavio je dopredsjednika Zajednice sportskih udruga Zvonka Kaleba i tajnika Franju Končića. Svi su oni sa zadovoljstvom čestitali najuspješnijim natjecateljima u rukometu, stolnom tenisu, taekwondou u svim kategorijama zahvalivši im što su uspješno predstavljali boje Grada Dugog Sela.

20180929_185036

Na otvaranju ligaške sezone 2018/2019. godine Dugoselski stolnotenisači su u subotu 29.09.2018. godine u prvom kolu HEP stolnoteniske Superlige u svojoj dvorani ugostili ekipu GSTK Zagreb i na samom startu izborili vrlo vrijednu pobjedu od 4:1. Otvaranje susreta pripalo je gostima nakon što je Luka Fučec s 3:0 svladao Luku Martineka za vodstvo gostujuče momčadi od 1:0. Kasnije se pokazalo da je to sve što su gosti uspjeli napraviti u ovom susretu. Na 1:1 izjednačio je Mislav Martinek koji je

20180922_182621-900

Preko 300 mladih igračica i igrača ovog vikenda (22.-23.09.2018.) okupilo se u Bjelovaru na 10. Kupu Grada Bjelovara u stolnom tenisu. Na ovom turniru nastupilo je dvadesetak mladih takmičara, članova našeg kluba. Najuspješniji bio je Luka Zlatkov koji je u kategoriji kadeta osvojio 1. mjesto. Uz Luku postolje je izborila i Mara Markovanović koja je u kategoriji najmlađih kadetkinja osvojila 3. mjesto. Odličan nastup imale su Lana Bebek i Mija Horvatiček koje su zaustavljene u četvrtfinalu na korak do postolja.

•

Krunoslav Belić dvostruki pobjednik 10. Memorijala Zvonimir Turčinec – Ogi!

20180923_143041-900

U sklopu Dugoselskih jeseni, pod pokroviteljstvom Turističke zajednice Grada Dugo Selo, S.T.Š.K.”Dugo Selo” organizirao je deseti, jubilarni Memorijal Zvonimir Turčinec – Ogi u spomen na velikog stolnoteniskog zaljubljenika, suosnivača kluba i dugogodišnjeg trenera. Turnir je odigran u nedjelju 23.09.2018. godine u Dugoselskoj Gradskoj sportskoj dvorani a imao je međunarodni karakter nastupom nekoliko igrača iz susjedne Republike Slovenije. Igralo se u četiri starosne pojedinačne kategorije I dvije u igri parova. Posebnu nagradu organizatora kao najstariji učesnik dobio je Sabolović Georges iz

•

Ana Murat i Luka Zlatkov u reprezentaciji Hrvatske!

Screenshot_20180916-132556_Gallery

U Varaždinskoj Areni od 12. do 16.09.2018. godine odigran je ITTF turnir Premium kategorije za juniore i kadete, Croatia Open. Ove godine turnir je bio najmasovniji do sada, nastupilo je 302 natjecatelja iz 35 zemalja. Kao članovi Hrvatske reprezentacije na turniru su nastupili: Ana Murat u juniorskoj konkurenciji i Luka Zlatkov u kategoriji kadeta. Oboje naših takmičara nisu uspjeli proči prvi dio natjecanja po grupama. Podijeli