Arhive kategorija: Vijesti

Luka Martinek i Luka Zlatkov pobjednici u Osijeku!

Untitled

U subotu i nedjelju 12. i 13.10.2019. godine u Osijeku je odigran 22. međunarodni Memorijal “Matija Gregić”. Na turniru je nastupilo tristotinjak stolnotenisačica i stolnotenisača.             Iz našeg kluba nastupilo je dvadesetak naših takmičara i osvojena su tri postolja. Luka Martinek je osvojio 1. mjesto u kategoriji seniora a Luka Zlatkov osvaja 1. mjesto u kategoriji kadeta. Njima dvoici na postolju se pridružio i Luka Dragun koji je u kategoriji juniora osvojio 3. mjesto.   Podijeli

•

Poćelo natjecanje u svim stolnoteniskim ligama!

20191005_094834

Prva muška ekipa odigrala je utakmicu 2. kola stolnoteniske Superlige na vručem terenu u Dubrovniku protiv ekipe STK “Libertas”, prošlogodišnjih viceprvaka Hrvatske. Znali smo da će protiv ove vrlo iskusne ekipe biti iznimno teško igrati. Odmah u prvom meču Miho Simović je s 3:1 svladao Luku Martineka. Na 2:0 povisio je Tomislav Japec koji je s 3:0 pobjedio Mateja Murat. Na kraju Dragutin Šurbek – mlađi svladao je Mislava Martineka također s 3:0. Sada slijedi vikend bez liga a potom

•

Luka Zlatkov I Borna Petek osvojili dvije bronce u Srbiji!

Zlatkov-Petek-bronca-Srbija2019

Hrvatski kadeti Luka Zlatkov i Borna Petek osvojili su još jednu brončanu medalju na ITTF turniru Serbia Open. U petak su u ekipnom dijelu turnira osvojili treće mjesto kada su u polufinalu od Rusije A s 3:1, koja je kasnije i osvojila turnir. Isti uspjeh ponovili su u nedjelju u konkurenciji parova. Hrvatski dvojac zaustavljen je u polufinalu od četvrtih nositelja Rumunja Istratea i Ursuta s 3:0.  U pojedinačnoj konkurenciji obojica su prošla kvalifikacije sa sve tri pobjede i ušla među 32.

•

Uspješan start muške stolnoteniske Superlige!

IMG-20190928-WA0002

U subotu 28.09.2019. godine Dugoselski stolnotenisači su utakmicom na domaćem terenu protiv ekipe STK “Vodovod” iz Osijeka započeli superligašku sezonu 2019/2020. Ove sezone naša ekipa nastupa u nešto promijenjenom sastavu, naime umjesto Ivora Bana došao je iz 1. Hrvatske lige Zapad Marko Vidaček koji je nastupao za STK “Kvarner” iz Rijeke. Od ove sezone liga se igra po izmijenjenim pravilima pa nismo znali kako će se sami igrači prilagoditi novom sistemu, pošto se igra do tri pobjede jedne ekipe i

•

11. Memorijal “Zvonimir Turčinec – Ogi”!

IMG-20190921-WA0004

U spomen na jednog od osnivača kluba i dugogodišnjeg trenera u klubu, S.T.Š.K.”Dugo Selo” u subotu 21.09.2019. godine organizirao je jedanaesti po redu Memorijal “Zvonimir Turčinec – Ogi” u stolnom tenisu.             Ove godine turnir je bio zatvorenog karaktera i na njemu su mogli nastupiti samo igračice i igrači s područja Grada Dugo Selo i bivši članovi kluba čije prebivalište više nije u našem gradu. Turnir se igrao samo u dvije kategorije: Apsolutnoj u kojoj su nastupali bivši i sadašnji

20190914_191044

U subotu i nedjelju 14. – 15.09.2019. godine u Bjelovaru je odigran 11. Kup Grada Bjelovara u stolnom tenisu. U dva dana na turniru je nastupilo preko 300 mladih stolnotenisačica i stolnotenisača.             Dvadeset i jedan naš član nastupio je na ovom turniru. Uz nekoliko plasmana u četvrtfinala: Luka Dragun i Luka Zlatkov kod juniora te Lana Bebek kod mlađih kadetkinja, najbolji rezultat ostvarila je Nikolina Pužek koja je u kategoriji najmlađih kadetkinja osvojila 3. mjesto.   Podijeli

•

Luka Zlatkov pobjednik Memorijala u Zadru!

IMG-20190908-WA0000

U subotu i nedjelju 07. – 08.09.2019. godine u Zadarskoj Areni odigran je 15. stolnoteniski Memorijal “Barba Tomo Amižić”. Na ovom turniru nastupilo je devetnaest naših takmičara.             Uz nekoliko izborenih četvrtfinala naših igrača najbolji rezultat ostvario je Luka Zlatkov koji je u kategoriji Kadeta osvojio 1. mjesto. Podijeli