Luka Zlatkov dvostruki pobjednik Varaždina!

IMG-20191109-WA0004Od petka do nedjelje 08. – 10.11.2019. godine u Areni Varaždin odigrano je 49. kadetsko prvenstvo Varaždina u stolnom tenisu. Na turniru je nastupilo preko 450 igračica i igrača iz Austrije, Bosne i Hercegovine, Slovenije i Hrvatake.

Prvog dana natjecanja u petak igran je ekipni dio turnira. Kombinirana juniorska ekipa Roko Meter i Luka Zlatkov osvojila je 1. mjesto dok se druga ekipa (Luka Dragun i Ivan Šćuric) morala zadovoljiti 3. mjestom. Treće mjesto osvojila je i ekipa mlađih kadetkinja: Mara Markovanović i Lana Bebek kao i ekipa najmlađih kadetkinja: Nikolina Pužek i Barbara Tepeš.

U subotu i nedjelju igran je pojedinačni dio turnira. U kategoriji kadeta Luka Zlatkov je osvojio 1. mjesto. Tome je pridodao i 3. mjesto u kategoriji juniora koje je podijelio s klubskim suigračem Ivanom Šćuric. Sa dva zlata i broncom Luka Zlatkov bio je najuspješniji igrač turnira.