Odigran 8. stolnoteniski Memorijal “Zvonimir Turčinec – Ogi”

20160918_133957U spomen na jednog od osnivača stolnoteniskog kluba u Dugom selu, dugogodišnjeg trenera u klubu i čovjeka koji je cijeli savoj život posvetio “pingiću”, Dugoselski stolnotenisaći su u Gradskoj sportskoj dvorani u nedjelju 18.09.2016. godine organizirali 8. Memorijal “Zvonimir Turčinec – Ogi”. Na turniru su se okupili seniori i veterani koji su bili podijeljeni u četiri starosne kategorije.
U Seniorskoj kategoriji dominacija Dugoselaca, 1. mjesto osvaja Matej Murat, drugo Zagrebčan Hodžić Samir a treće dijele Ana Murat i Vjekoslav Nemec iz S.T.Š.K.”Dugo Selo”.
Kod veterana od 40 – 50 godina slavio je Dugoselac Predrag Janković, drugo mjesto osvojio je Glad Tomislav iz Zagreba a trećeDamir Međerac iz STK Sloga – Križ.
Prvo mjesto kod veterana 50 – 60 godina osvaja Radovan Kavur iz STK Sveta Nedelja – Novaki, drugo mjesto pripalo je Dugorešanu Peri Mačešić a treće su podijelili Žarko Valentić iz STK Pitomaća i Zagrebački Indijac Vashist Ravi.
Konačno u najstarijoj kategoriji, veterana preko 60 godina pobijedio je Tomislav Brnčić iz STK Strmac – Nova Gradiška, drugo mjesto pripalo je Paher Đuri iz STK Sloga – Križ a treće su podijelili lanjski pobjednik Tomić Ilija iz STK Sveta Nedelja – Novaki i domaći igrać Franjo Rajaković.