Posljednji krug županijskih liga u sezoni 2015/2016.

DSC_0224U Samoboru je u nedjelju 03.04.2016. godine odigran posljednji, četvrti krug županijskih liga u sezoni 2015/2016. godine. Odlične rezultate ostvarile su igračice i igrači našeg kluba.
U muškoj županijskoj ligi prvo mjesto pripalo je ekipi S.T.Š.K.”Dugo Selo” IV koja je nastupila u sastavu: Luka Iviš, Ivo Starčević, Kriatian Bagarić, Mateo Vrbat i Augustin Papak.
Druga ženska ekipa našeg kluba osvojila je 1. mjesto u županijskoj ligi za žene. Za ekipu su nastupale: Antonela Papak, Papla Iviš, Magdalena Dobra i Lea Arabadžić.
U Ligi nada za dječake potpuna dominacija naših mladih igrača. Prvo mjesto osvojila je ekipa Dugo Selo I u sastavu: Luka Zlatkov, Sven Sahor, Andrej Papak i Luka Tepeš. Drugo mjesto izborila je ekipa Dugo Selo II u sastavu: Jure Iviš, Matej Dragun, Patrik Paurević i Petar Ravnjak.
Na kraju u Ligi nada za djevojčice Dugoselke su se morale zadovoljiti drugim mjestom, bolje od njih bile su mlade Samoborke. Za ekipu su nastupale: Patricija Vrbat, Luna Borovec, Jaša Jadin Zdešić i Lana Bebek.

Podijeli
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •