4. Otvoreni turnir Zagrebačke županije u stolnom tenisu

20160124_123037U nedjelju 24.01.2016. godine u Samoboru je odigran 4. Otvoreni turnir Zagrebačke županije u stolnom tenisu. Na turniru je nastupilo preko sto igračica i igrača iz naše županije i okolice.

Šesnaestero članova našeg kluba nastupilo je na ovom turniru. U najmlađoj kategoriji “Klinaca” prvo mjesto osvojio je Andrej Papak. Vrbat Patricija je u kategoriji najmlađih kadetkinja osvojila 2. mjesto. Kod najmlađih kadeta potpuna dominacija mladih Dugoselaca kojima su pripala sva tri prva mjesta, Zlatkov Luki 1. mjesto, A ndreju Papak 2. mjesto a Svenu Sahor 3. mjesto. Antoneli Papak pripalo je 2. mjesto u kategoriji Mlađih kadetkinja. Na kraju u kategoriji Mlađih kadeta Luka Dragun osvaja 1. mjesto.

Podijeli
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •