2. TOP – 8 turnir STSZŽ – e

juniorkeU nedjelju 07.06.2015. godine u Velikoj Gorici a u organizaciji STK Velika Gorica – Stanfar odigran je 2. TOP – 8 turnir STSZŽ – e. Na ovom turniru naš klub je imao trinaest predstavnika. Na kraju natjecanja naši takmičari su osvojili 5 prvih mjesta i 4 druga mjesta dokazavši ponovo da smo trenutno najbolji stolnoteniski klub u Zagrebačkoj županiji.

U najmlađoj kategoriji “Klinci” pobijedio je Andrej Papak dok je drugo mjesto osvojio Mihael Nagy. Jure Iviš zauzeo je 7. mjesto.

Kod Najmlađih kadetkinja ponovo duplo slavlje, Antonela Papak osvaja 1. mjesto a Patricija Vrbat 2. mjesto. U najmlađim kadetima Luka Zlatkov osvaja 2. mjesto a Sven Sahor zauzima 5. mjesto.

U kategoriji Mlađih kadeta Luka Dragun osvaja 2. mjesto.

Kod Kadetkinja pobijedila je Ana Murat, baš kao i u kategoriji Juniorki. Sa dva prva mjesta Ana je bila najbolja igračica turnira i ponovo dokazala da je daleko najbolja stolnotenisačica Zagrebačke županije. Paula Iviš u konkurenciji Kadetkinja zauzima 6. mjesto.

Na kraju u kategoriji Juniora 1. mjesto osvojio je Matej Murat, dok je drugi nosioc turnira Tomislav Nagy napravio veliki podbačaj pristupivši ovom natjecanju vrlo neozbiljno te je na kraju zauzeo 4. mjesto.