Izbor najboljih u sportu Grada Dugo Selo za 2014. godinu

U nedjelju 22.02.2015. godine u Gradskoj športskoj dvorani u Dugom Selu u organizaciji Zajednice športskih udruga Grada Dugo Selo i pod pokroviteljstvom Grada Dugo Selo održan je izbor najboljih u sportu Grada Dugo Selo za 2014. godinu.

Naš klub je i ove godine dobio niz priznanja i nagrada što je još jedan dokaz o vrijednim postignučima naših takmičara, trenera i športskih djelatnika našeg kluba. Nagradu za športsku nadu Dugog Sela dobili su: Matej Murat, Luka Dragun i Andrej Papak. Najbolja sportašica podmlatka je Antonela Papak za 2002. godište i mlađe, kao i Luka Zlatkov za dječake.

Ana Murat najbolja je sportašica za 2000. godište i mlađe kao i Luka Martinek u muškoj konkurenciji. Najbolja muška ekipa za godište 1998. i mlađe je naša kadetska ekipa: Luka i Mislav Martinek, Luka Dragun i Ivan Matić, viceprvaci Hrvatske.

Naš klub dobio je nagradu kao istaknuti športski kolektiv povodom pedesetgodišnjce kluba a gospodin Sven Jurec dobio je priznanje za zaslužnog športskog djelatnika. Na kraju posebna priznanja dobila us brača Luka i Mislav Martinek za svoj nastup u Hrvatskoj kadetskoj reprezentaciji na europskom prvenstvu prošlog ljeta u Italiji.

Podijeli
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •