2. Otvoreni turnir Zagrebačke županije u stolnom tenisu

U nedjelju 19.10.2014. godine u sportskoj dvorani Samobor, a u organizaciji STK Samobor odigran je 2. Otvoreni turnir Zagrebačke županije u stolnom tenisu. Na turniru je nastupilo 147 mladih igračica I igrača iz 17 klubova. Natjecalo se u 10 kategorija.

Na turniru je nastupilo sedamnaest naših igračica i igrača, a postignuti rezultati su više nego zadovoljavajući i opravdavaju renome našeg kluba i njegov visoki rejking. Osvojena su ćetiri prva mjesta, jedno drugo i tri treća mjesta. U najmlađoj kategoriji Klinaca pobijedio je Andrej Papak, treće mjesto pripalo je Mihaelu Nagy dok je Jure Iviš ispao u četvrtfinalu. Antonela Papak uvjerljivo je pobijedila u kategoriji Najmlađih kadetkinja. Luka Zlatkov pobijedio je u kategoriji Najmlađih kadeta, a Sahor Sven je ispao u četvrtfinalu te kategorije.

U kategoriji Mlađih kadeta Luka Dragun osvaja 4. mjesto. Kod Kadetkinja dva postolja, 1. mjesto Ana Murat a 3. mjesto Anamarija Tominac. Na kraju u kategoriji Juniora Tomislav Nagy osvaja 2. mjesto a Matej Murat 3. mjesto što je ujedno i najveći podbaćaj pošto Matej u ovoj konkurenciji nebi trebao imati ozbiljnog protivnika, no preležeran nastup ga je koštao dobrog plasmana.