Odigran 1. turnir HSTS – a!

U Opatiji je 30. i 31.08.2014. godine odigran 1. turnir HSTS – a. Na turniru je nastupilo preko 270 igračica i igrača u osam kategorija. Iz našeg kluba na turniru je igralo devet takmičara.

Prvi dan natjecanja u subotu nastupilo je četvero naših natjecatelja. U najmlađoj kategoriji “Klinaca” Andrej Papak je prošao svoju grupu ali je ispao u prvom kolu razigravanja kao i Luka Dragun u kategoriji kadeta. Ana Murat u kategoriji kadetkinja ispada u četvrtfinalu a Antonela Papak osvaja 3. mjesto u kategoriji najmlađih kadetkinja. Kasnije će se pokazati da je to bilo i jedino postolje na ovom natjecanju za naš klub.

U nedjelju drugog dana u kategoriji mlađih kadeta Marin Mamut ne prolazi svoju grupu dok Luka Dragun ispada u drugom kolu razigravanja baš kao i Antonela Papak u mlađim kadetkinjama. Kod juniorki Ana Murat ne prolazi svoju grupu kao ni Tomislav Nagy u konkurenciji juniora. Kod juniora Mislav Martinek i Matej Murat ispadaju u drugom kolu razigravanja dok je Luka Martinek zaustavljen u osmini finala.

Podijeli
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •